KKK

Enim esitatud küsimused ja vastused

Oleme mõõtnud kõige populaarsemad ja enim kasutatud kamado grillid ning sobitanud need vastavalt nendele mudelitele soovitatud töötasapindadega. Nimekirja leiate siit.

Kui Te ei leia meie veebilehelt oma kamado grilli mudelit, tähendab see, et meil ei ole olnud võimalust seda mõõta. Sellisel juhul ei saa me soovitada, milline töötasapind sobiks kõige paremini.

See ei tähenda, et me ei saaks Teile pakkuda KamadoSpace Islandi lauda, mis sobiks just Teie grilliga. Palun täitke allolev mõõtude tabel ja saatke see meile support@kamadospace.com.

Samuti võite vajalikke mõõte küsida oma tarnijalt, et saaksime Teid sobiva töötasapinna valimisel juhendada.

Grilli mõõtmed KamadoSpace Islandile, PDF

KamadoSpace’i tooteid saab ainult osta meie partnerite kaudu. Tutvuge meie edasimüüjatega siin.
Me ei paku toodete kohandamisteenust. Siiski plaanime tulevikus kasutusele võtta rohkem erinevaid tooteid, et igaüks leiaks enda väliköögi vajadustele sobivaima.
Erinevalt täispuidust ei vaja HPL hooldust ja on hõlpsalt puhastatav ning ilmastikukindel. See on tõesti väga hea valik, kui Teil ei ole laua katet.
Jah, loomulikult. Kui otsustate tulevikus oma kamado grilli vahetada, saate muidugi tellida ka uue töötasapinna meie partnerite kaudu.

Jah, mõlemad pakutavad katted on veekindlad.

KamadoSpace’i kate Light on valmistatud 100% polüestrist, mis on kaetud veekindla polüuretaankihiga. See pikendab Teie KamadoSpace’i laua vastupidavust ja kaitseb seda päikese ja vihma eest. KamadoSpace’i kate Extreme on valmistatud hingavast Ameerika Sunbrella® Plus kangast, mis on vastupidav UV-kiirgusele, vihmale ja lumele.

Pakume nii animeeritud 3D-õpetust kui ka PDF-juhendit ja kasulikke videoid, kuidas KamadoSpace Infinite Island kokku panna. Te leiate kõik materjalid siit. Iga KamadoSpace Infinite Islandi ostuga tuleb kaasa ka paberjuhend.

Vajalikud on tööriistad: kummihaamer, ristpeaga kruvikeeraja, 8 mm ja 4 mm kuuskantvõti ja 2x 10 mm mutrivõti. Elektritööriistu ei ole vaja.

Oma KamadoSpace’i ostu saate registreerida klikkides siia ja täites nõutud väljad. Kui registreerimine on lõpetatud, saadame Teile garantii sertifikaadi e-posti teel.
Seerianumber on vasaku keskmise paneeli vasakul pool. See algab tähtedega AK, millele järgneb kuus numbrit (nt AK001234). Kui köögisaar on veel kokku panemata ja pakendis, on see märgitud valgele kleebisele, aluskastile nr 2 või nr 5.
Grilli kasutades saate töötasapinda puutuda ja ka ohutult kasutada. Seda on palju kordi testitud, et tagada laua praktilisus ja turvalisus.
Veenduge, et laud on tasasel pinnal. Seejärel vaadake, kas raami kõik nurgad on 90-kraadise nurga all. Pärast seda veenduge, et põhjapaneelid on raamiga joondatud.
KamadoSpace Islandi sahtlid võivad vajada täiendavat reguleerimist, et need oleksid õiges asendis. Sõltuvalt olukorrast peate neid reguleerima horisontaalselt või vertikaalselt. Horisontaalselt reguleerides keerake halle hammasrattaid oranžidel Blumi reelingumehhanismidel, kuni sahtel on õiges asendis. Vertikaalselt reguleerides reguleerige reelingute tagakülge, kus on metallkonks. Kui probleem püsib, soovitame vaadata PDF-juhendit, mille leiate siit. Leheküljed 54–60 sisaldavad juhiseid ja näpunäiteid keskmise sahtli kokkupaneku ja paigalduse kohta.