Kamadospace Cabinet

€2399

KamadoSpace Cabinet

2.399,00

Väliköögisaar KamadoSpace Cabinet on mõeldud kasutajatele, kellel on vaja ladustada suuremõõtmelist varustust ja seadmeid, nt tuhaimurit, suuri Hollandi ahje või katlaid. Köögisaar sobib enamiku kuni 24-tollise läbimõõduga kamado tüüpi grillidega.

Väliköögisaarel Cabinet on vaikselt sulguvate hingedega suur 213-liitrine kapp, millel on kolm reguleeritava kõrgusega riiulit ja ruumikas 179-liitrine sahtel grillsöekottidele.

Puhasta

Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

Vastupidavad

MATERJALID

Cabinet on valmistatud roostevabast terasest ja pulbervärvitud metallkonstruktsioonist ning eriti ilmastikukindlatest ja hõlpsalt puhastatavatest HPL-paneelidest.

HPL-paneelid on püsiva temperatuurikoormuse korral külma- ja kuumakindlad vahemikus –80 °C kuni +80 °C. HPL-paneelide mõlemale küljele on trükitud muster. Paneelide sisu on leegikindel ja pind pleekimiskindel. Kahekordselt karastatud akrüül-polüuretaanvaik tagab eriti hea ilmastikukindluse. Erinevalt täispuidust ei vaja HPL hooldamist. Hõõrdumine, löögid, kriimustused ja temperatuuri äärmuslik kõikumine – enam ei pea millegi pärast muret tundma. Puidulaadne paneeli pind sarnaneb nii välimuselt kui ka puudutades traditsioonilise lehtpuuga.

hpl panels

Kõik metallkomponendid on kaetud pulbervärviga, mis kaitseb kriimustuste, pleekimise, kuuma, külma, rooste ja erinevate ilmastikumõjude eest.

Töötasapind on valmistatud hoolikalt poleeritud, happekindlast roostevabast terasest, mis on kuumakindel ning seda on lihtne puhastada ja hooldada. Täpne ümmargune või ovaalne avaus töötasapinnal on laserlõigatud ja sobib suurepäraselt Teie kamado mudeliga. Metallriiulil, kuhu Teie kamado asetub, saab kõrgust reguleerida 30 mm kaupa (kokku on 6 asendit).

Laual on ka neli sahtlit suurte tarvikute jaoks, näiteks malmist restile, pitsakivile, soojusdeflektorile või küpsetusplaadile. Samuti on laual üks suur, vaikselt sulguvate hingedega 213-liitrine kapp, millel on kolm reguleeritava (igaüks 50 mm kaupa) kõrgusega riiulit nii erinevatele tarvikutele, kastmetele, vürtsidele, pottidele, pannidele ja köögiriistadele kui ka suurtele esemetele, näiteks tuhaimurile, lõikelauale, elektrilisele tulesüütajale ja paljule muule, ning mahukas 179-liitrine sahtel grillsöekottidele.

Laua külge on kinnitatud mugavalt kasutatav majapidamispaberihoidik. Lisaks on kaks 10 konksuga hoidikut aksessuaaride riputamiseks ja ürdiriiul näiteks basiiliku, tüümiani ja rosmariini käepäraseks hoidmiseks. Hoidikud on valmistatud kvaliteetsest roostevabast terasest, mis on vee-, rooste- ja kriimustuskindel ning pika kasutuseaga. Enamikule kasutajatele meeldib roostevabast terasest kaanega tuhasahtel. See väliköögisaar on loodud nii, et grilli ümbrus oleks võimalikult puhas.

Lisatarvikutena saab osta spetsiaalse lõikelaua Edge Grain ning katte ja grilli paikatõstmisraami.

EI OLE KINDEL, MILLINE LAUD TEILE SOBIKS?

Vaadake võrdlust

Ideaalne sobivus kõigi

KAMADO GRILLIDEGA

Olgu selleks Monolith, Big Green Egg, KamadoJoe, Primo, Kamado Sumo, Kamado Bono või mõni muu kuni 24-tollise läbimõõduga kamado mudel – see sobib ideaalselt vastava lõikega töötasapinnale. Grilli alus on reguleeritav ja sobib erineva kõrgusega kamadodele. Väliköögisaar Cabinet on disainitud ja toodetud Euroopa Liidus.

Detailsed tehnilised andmed

Kamadospace Cabinet

  

LISATARVIKUD

muudavad grillimise veelgi mugavamaks

kamadospace dealers

edasimüüjalt, nemad

aitavad Teil teha parima valiku