Infinite island XL

€4999

KamadoSpace Infinite Island XL

4.999,00

Välitingimustes kasutatav köögisaar KamadoSpace Infinite Island on mõeldud suurtele kamado grillidele: Kamado Joe Big Joe II, Big Joe III, Big Green Wgg XL, X-Large Charcoal Primo (Primo Oval XL400) jt. Köögisaar on valmistatud kuumtsingitud metallkomponentidest ja HPL-paneelidest. HPL on Austrias valmistatud eriti ilmastikukindel ja hõlpsalt puhastatav kõrgsurvelaminaat. Köögisaarel on kolm elegantset 110-liitrist sahtlit pottidele, köögiriistadele, DoeJoe ja JoeTiserrie lisatarvikutele ning üks tugev 179-liitrine sahtel grillsöekottidele – kõik Austria juhtiva furnituuritootja Blumi varjatud siinisüsteemiga. KamadoSpace’i insenerid tagavad, et köögisaar XL Island on usaldusväärne ja vastupidav, talub kuni 220 kg grilli raskust ja sellel on kuni 340 liitrit hoiuruumi. Seda müüakse kokkupakituna ja see mahub ühele alusele.

Puhasta

Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

Vastupidavad

MATERJALID

Väliköögisaar on valmistatud kuumtsingitud metallkomponentidest ja HPL-paneelidest. HPL on Austrias valmistatud eriti ilmastikukindel ja hõlpsalt puhastatav kõrgsurvelaminaat. HPL-paneelid on püsiva temperatuurikoormuse korral külma- ja kuumakindlad vahemikus –80 °C kuni +80 °C. HPL-paneelide mõlemale küljele on trükitud muster. Paneelide sisu on leegikindel ja pind pleekimiskindel. Kahekordselt karastatud akrüül-polüuretaanvaik tagab eriti hea ilmastikukindluse. Erinevalt täispuidust ei vaja HPL hooldamist. Hõõrdumine, löögid, kriimustused ja temperatuuri äärmuslik kõikumine – enam ei pea millegi pärast muret tundma. Puidulaadne paneeli pind sarnaneb nii välimuselt kui ka puudutades traditsioonilise lehtpuuga.
hpl panels

Kõik metallkomponendid on kuumtsingitud ja pulbervärvitud ning kaitstud kriimustuste, pleekimise, kuuma, külma, rooste ja erinevate ilmastikumõjude eest.

Töötasapind on valmistatud hoolikalt poleeritud, happekindlast roostevabast terasest, mis on kuumakindel ning seda on lihtne puhastada ja hooldada. Täpne ümmargune või ovaalne avaus töötasapinnal on laserlõigatud, et see sobiks suurepäraselt Teie Kamado Big Joe II, Big Joe III, Big Green Egg XL, X-Large Charcoal Primo (Primo Oval XL400) mudeliga. Metallriiulil, kuhu Teie kamado asetub, saab kõrgust reguleerida 30 mm kaupa (kokku on 6 asendit). Laual on neli sahtlit suurte tarvikute jaoks, näiteks malmist restile, pitsakivile, soojusdeflektorile või küpsetusplaadile.

Väliköögisaarel on kolm elegantset 110-liitrist sahtlit pottidele, köögiriistadele, DoeJoe ja JoeTiserrie lisatarvikutele ning üks tugev 179-liitrine sahtel grillsöekottidele – kõik Austria juhtiva furnituuritootja Blumi varjatud siinisüsteemiga. Väikese hõõrdumisega nailonrullikud liuguris ning sahtliprofiili ja liuguri sünkroonsus tagab sujuva toimimise ja suurepärase liikuvuse. See sisaldab integreeritud lülitatavat tehnoloogiat vaikseks ja hõlpsaks sulgemiseks, tagab sulgkerge libisemise ja pakub täiendavat kasutajamugavust.

Enamikule kasutajatele meeldib roostevabast terasest kaanega tuhasahtel.

Laud on varustatud Saksa tootja Blickle pöörlevate ratastega ja spetsiaalselt välja töötatud stop-fix-piduritega vedrustusega.

Köögisaarel on majapidamispaberihoidik, 10 konksuga hoidik aksessuaaride riputamiseks ja ürdiriiul.

EI OLE KINDEL, MILLINE LAUD TEILE SOBIKS?

Vaadake võrdlust

Sobib suurimate

KAMADO GRILLIDEGA

Olgu selleks Big Joe II, Big Joe III, Big Joe Egg XL, X-Large Charcoal Primo (Primo Oval XL400) või mõni muu kuni 30-tollise läbimõõduga kamado mudel – see sobib ideaalselt vastava lõikega töötasapinnale. Grilli alus on reguleeritav ja sobib erineva kõrgusega kamadodele. Väliköögisaar Infinite Island XL on disainitud ja toodetud Euroopa Liidus.

Detailsed tehnilised andmed

Kamadospace Infinite Island

LISATARVIKUD

muudavad grillimise veelgi mugavamaks

kamadospace dealers

edasimüüjalt, nemad

aitavad Teil teha parima valiku