Kamadospace Infinite island

€4199

Kamadospace Infinite Island

4.199,00

Kui olete grillitoodete kaupluses valimas KamadoSpace’i mudelit Infinite Island, pöörake tähelepanu oma kamado grilli välismõõtmetele ja valige sobiva lõikega töötasapind. Seejärel valige üks saadaolevatest HPL-esipaneelidest: oliiv, Saharakollane, plaatinanulg, Barrique-tamm või karbonhall.

Puhasta

Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

Vastupidavad

MATERJALID

Väliköögisaar KamadoSpace Infinite Island on valmistatud roostevabast terasest ja kuumtsingitud metallkomponentidest ning HPL-paneelidest – Austrias valmistatud eriti ilmastikukindlast ja hõlpsalt puhastatavast kõrgsurvelaminaadist.

HPL-paneelid on püsiva temperatuurikoormuse korral külma- ja kuumakindlad vahemikus –80 °C kuni +80 °C. HPL-paneelide mõlemale küljele on trükitud muster. Paneelide sisu on leegikindel ja pind pleekimiskindel. Kahekordselt karastatud akrüül-polüuretaanvaik tagab eriti hea ilmastikukindluse. Erinevalt täispuidust ei vaja HPL hooldamist. Hõõrdumine, löögid, kriimustused ja temperatuuri äärmuslik kõikumine – enam ei pea millegi pärast muret tundma. Puidulaadne paneeli pind sarnaneb nii välimuselt kui ka puudutades traditsioonilise lehtpuuga.

Kõik metallkomponendid on kuumtsingitud ja pulbervärvitud ning kaitstud kriimustuste, pleekimise, kuuma, külma, rooste ja erinevate ilmastikumõjude eest.

hpl panels

Töötasapind on valmistatud hoolikalt poleeritud, happekindlast roostevabast terasest, mis on kuumakindel ja ning seda on lihtne puhastada ja hooldada. Täpne ümmargune või ovaalne avaus töötasapinnal on laserlõigatud ja sobib suurepäraselt Teie kamado mudeliga. Metallriiulil, kuhu Teie kamado asetub, saab kõrgust reguleerida 30 mm kaupa (kokku on 6 asendit). Laual on neli sahtlit suurte tarvikute jaoks, näiteks malmist restile, pitsakivile, soojusdeflektorile või küpsetusplaadile.

Väliköögisaare on kolm elegantset 68-liitrist sahtlit pottidele ja köögiriistadele ning üks tugev 179-liitrine sahtel grillsöekottidele – kõik Austria juhtiva furnituuritootja Blumi varjatud siinisüsteemiga. Väikese hõõrdumisega nailonrullikud liuguris ning sahtliprofiili ja liuguri sünkroonsus tagab sujuva toimimise ja suurepärase liikuvuse. See sisaldab integreeritud lülitatavat tehnoloogiat vaikseks ja hõlpsaks sulgemiseks, tagab sulgkerge libisemise ja pakub täiendavat kasutajamugavust.

Enamikule kasutajatele meeldib eemaldatav roostevabast terasest kaanega tuhasahtel. See väliköögisaar on loodud nii, et grilli ümbrus oleks võimalikult puhas.

Laud on varustatud Saksa tootja Blickle pöörlevate stop-fix-piduritega ratastega. Köögisaarel on majapidamispaberihoidik, 10 konksuga hoidik aksessuaaride riputamiseks ja ürdiriiul. Lisavarustusena saab osta teisaldatava täispuidust lõikelaua.

Väliköögisaar Infinite Island on disainitud ja toodetud Euroopa Liidus.

EI OLE KINDEL, MILLINE LAUD TEILE SOBIKS?

Vaadake võrdlust

Ideaalne sobivus kõigi

KAMADO GRILLIDEGA

Olgu selleks Monolith, Big Green Egg, KamadoJoe, Primo, Kamado Sumo, Kamado Bono või mõni muu kuni 24-tollise läbimõõduga kamado mudel – see sobib ideaalselt vastava lõikega töötasapinnale. Grilli alus on reguleeritav ja sobib erineva kõrgusega kamadodele. Väliköögisaar Cabinet on disainitud ja toodetud Euroopa Liidus.

Detailsed tehnilised andmed

Kamadospace Infinite Island

LISATARVIKUD

muudavad grillimise veelgi mugavamaks

kamadospace dealers

edasimüüjalt, nemad

aitavad Teil teha parima valiku