Lõikelaud Edge Grain (poole suurus)

€209

KamadoSpace’i Lõikelaud Edge Grain (poole-suurus)

209,00

Toode sobitub ideaalselt KamadoSpace’i lauaga. See ulatub üle terve töötasapinna ning esiserva nurk lukustab lõikelaua soovitud kohas.

Lõikelaud on valmistatud täispuitribadest, mis on laotud üksteise kõrvale ja omavahel ühendatud, et tulemuseks oleks ilus, paks ja ühtlaste servadetailidega viimistlus.

Lõikelauda saab kasutada kõikide KamadoSpace’i laudadega.


Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

The best

What You can get

Lõikelaud on käsitsi valmistatud vahtra-, saare- ja tammepuust ribadest. Ribad on laotud üksteise kõrvale ja omavahel kokku liimitud. Servadetailidega viimistlus tagab ühtlase paksuse ja lõikepinna. Laua servadetailid on liimitud puidu loomuliku liikumise tasakaalustamiseks ristsuunas.

Toode sobitub ideaalselt KamadoSpace’i lauaga. See ulatub üle terve töötasapinna ning esiserva nurk lukustab lõikelaua soovitud kohas. Integreeritud käepidemed muudavad selle suure laua tõstmise, teisaldamise ja puhastamise kõikidele kasutajatele lihtsaks.

Lõikelaud on palju niiskuskindlam, kui selle pinda töödelda mineraalõliga. Lõikelaua õlitamine aitab vältida kuivamist ja väändumist, kuid ei takista puidu loomulikku liikumist. Seetõttu on lõikelauda soovitatav hoida toas, kui seda ei kasutata.

Kasutatud liimidel on toiduga kokkupuutuvale tootele sobiv sertifikaat. Immutatud valge mineraalõliga SKYDD. Heaks kiidetud toiduvalmistamisel kasutamiseks.

Hand made

Sliding / chopping

Iga KamadoSpace’i lõikelaud Edge Grain on käsitsi valmistatud ja seetõttu on sellel ainulaadne välimus. Tootepildid on illustratiivsed ega pruugi täpselt tootele vastata.

Detailsed tehnilised andmed

Lõikelaud Edge Grain (poole suurus)

LISATARVIKUD

muudavad grillimise veelgi mugavamaks

kamadospace dealers

edasimüüjalt, nemad

aitavad Teil teha parima valiku.