KamadoSpace Cover Extreme XL (acrylic)

€270

KamadoSpace’i kate Extreme XL (acrylic)

270,00

Pikendab Teie KamadoSpace’i laua vastupidavust ja kaitseb seda päikese, vihma ja lume eest. Valmistatud hingavast Ameerika kangast Sunbrella® Plus, mis on loodud kasutuseks ekstreemsetes ilmastikuoludes ning see on vastupidav UV-kiirgusele, vihmale ja lumele.

See kate on valmistatud mudelile Infinite XL Island.


Once you submit your interest in futher step, a local dealer will contact you to process your order.

Everything

What You need to protect

KamadoSpace’i kate Extreme on valmistatud kootud akrüülkiust Sunbrella® Plus. Kangas on loodud kasutuseks ekstreemsetes ilmastikuoludes ning see põhineb patenteeritud tehnoloogial. Hingav kate tagab õhuringluse, kuid hoiab eemal niiskuse ning on UV-kiirguse, hallitus-, külma-, lume-, tuhmumiskindel. Kangas ei tõmba kokku ega veni välja. Isegi pärast tugevat vihma kuivab kangas mõne minutiga.

Sunbrella® Plus on saanud parima veekindla ja hingava materjali tiitli. Seda kangast on kasutatud palju aastaid paatide, jahtide ja erinevate veesõidukite katmiseks – materjali on katsetatud palju keerulisemates tingimustest kui seda on vihm, pakane või kuumus Teie terrassil.

Soovitame katta KamadoSpace’i laua selle kattega, kui lauda ei kasutata. Nii on laua metallkomponendid rooste suhtes veelgi vastupidavamad, vihmavesi ei satu sahtlitesse, sinna ei kogune niiskust ning nii näevad sahtli esipaneelid aastaid välja just nagu uued.

Kate lõigatakse ja õmmeldakse täpselt nii, et see vastaks mudelite Infinite Island ja Cabinet mõõtmetele.

Valmistatud Euroopa Liidus.

Detailsed tehnilised andmed

Kamadospace Cover Extreme XL (acrylic)

LISATARVIKUD

muudavad grillimise veelgi mugavamaks

kamadospace dealers

edasimüüjalt, nemad

aitavad Teil teha parima valiku.