MEIE LUGU

loome Kamado kasutajatele erakordselt väärtuslikke tooteid

2020. aastal pandeemia tõttu kodus istudes suitsetasime ja grillisime toitu kümme korda rohkem kui varem. Meie kokkamiseksperimendid kolisid sujuvalt köögist terrassile, kus valitses Kamado. Seepärast saime igapäevaselt grillides aru, et Kamado on meie kulinaarsete meistriteoste tegemiseks vajalik, ent sellest üksi ei piisa. Üks meie grillimiskogukonna liikmetest ütles isegi naljatades, et Kamado ilma lauata müümine peaks olema ebaseaduslik. Tootmisettevõttena võtsime seda väga tõsiselt.

Seisime silmitsi mõningate probleemidega – nagu ka teised Kamado kasutajad. Esiteks pidime kulinaarsel teekonnal köögi ja terrassi vahel edasi-tagasi käies lõpuks kilomeetreid läbima. Teiseks olid üsna suured Kamado aksessuaarid igal pool laiali. Kolmandaks kulutasid korraarmastajad nädalaid ja tuhandeid eurosid enda isiklike Kamado laudade ehitamisele, postitasid sellest lugusid ja üsna vähe töödeldud pilte. Üllatuslikult lepiti nende probleemidega kui maitseelamuste nautimisega kaasneva paratamatusega.
Nägime nende probleemide lahendamiseks vaeva, et pakkuda erakordselt väärtuslikke tooteid toidu grillijate ja suitsetajate kogukonnale.

Mõtlesime, et see laud ei tohi olla halvem, kui oskusliku meistri või pereinimese enda kodus ehitatud laud. Seepärast otsustasime, et sellest peab saama õues kasutamiseks teie kõige nutikam abimees. Meie otsus oli selge – see laud peab olema sama vastupidav kui Kamado ise. Ostame selle endale kümneteks aastateks ja pärandame järglastele. Muidugi peab olema laud varustatud kõigega, mida grillija võib vajada. Kui tulevikus tekib uusi vajadusi, saab seda lauda kergesti neile vastavaks kohandada (rääkige meile oma vajadustest).

Kui pärast kolme kuud kestnud rasket tööd oma esimese prototüübi välja töötasime, ei näinud see üldse laua moodi välja. See oli pigem ratastega köögisaar. Panime sellele nimeks KamadoSpace – õues kasutatav mööbliese, mis laiendab grillimise piire, tekitades Kamado ümber efektiivse füüsilise ruumi ning muudab grillimise vabamaks, mugavamaks ja lõbusamaks.

KamadoSpace on loodud kodukokkasid teenima mahlakas ja suitsuses grillimaailmas. Seepärast otsustasime luua toote, mis koosneb kergesti omavahel ühendatavatest komponentidest ja on mugavalt pakitud lamedatesse kastidesse, milles saab seda viia mugavalt igasse maailma nurka. Samas lõime selle leiutise ka peredele rõõmu valmistamiseks – miski pole põnevam, kui KamadoSpace’i nagu konstruktori kokkupanemine. KamadoSpace tuleb teiega kaasa, kui uude koju kolite, eksole?
KamadoSpace’i tooteid valmistatakse Euroopa Liidu liikmesriigi Leedu tehases, mis paikneb kahes maailma äritegevuse edendamise edetabelis 11. kohal. Meie ettevõtte tehastes töötab üle 150 inimese ja mõned robotid, kes on valmis meie turustajaid kaupadega varustama kõikjal maailmas.

Mõnedest meie KamadoSpace’i katsetanud inseneridest said muuseas toidu grillimise ja suitsetamise sõltlased. Nüüd teevad nad selle tootega ametlikult tööd ka õhtuti ja nädalavahetustel, genereerides rohkem teadus- ja arendustöö ideid, kui tööpäeva jooksul oleks võimalik. Läbitöötamise ootel arendusideede nimekiri kasvab nii kiiresti, et selle kasvu pidurdumiseks peaksid meie insenerid hakkama taimetoitlasteks. Tellige meie uudiskiri, et saada esimesena teavet, kui ideedest saavad uued piire murdvad lõpptooted.

KÄIMASOLEV TÖÖ

vaadake, kuidas valmistatakse KamadoSpace’i